המלצות

כמי שחובב מוטוריקה כבר המון שנים לא יכולתי להתעלם מההצעה שהגיע אליי חוויה של שבוע ברכבי ספורט, מעטות הפעמים בחיים שניתן לדחוס לשבוע אחד כל כך הרבה אדרנלין נופים עוצרי נשימה אוכל טוב וכמובן עוד חברים שמחוברים חזק לסאונד המנועים. זו הייתה חווית חיי!!!
רונן מזל
מנהל בטיחות בתעבורה
כנהג במקצועי חווית עם מורן טיול נהיגה ספורטיבית בנופים מדהימים עם מכוניות שהייתי רק יכול לחלום לנהוג בהן... ארגון מתוקתק של הטיול!!! המלונות, המסלול, האטרקציות וכמובן בחירת הרכבים.... תודה על החשיבה והשלמות גם בפרטים הקטנים. אליפות!!!!
צחי ורון
נהג אגד
זו פעם ראשונה בחיי שהמציאות עלתה על הדימיון והציפיות. היו שישה ימים של שכרון חושים, זה היה טיול חיי!! אין מילים בפי להודות לך על החוויה המדהימה הזו, הכל היה מאורגן ומתוכנן כהלכה, מכוניות מדהימות, אוכל מעולה, נופים מרהיבים, אנשים מדהימים ובראשם אתה.
ענת מזרחי
פסיכותרפיסטית
זו לא היתה עוד חופשה זוגית באירופה אלא החופשה הזוגית האולטימטיבית לזוגות חובבי נהיגה דרך הנופים המרהיבים של נופי האלפים. היה פשוט מושלם. כל ציפיותינו נענו ויותר, מהנהיגה המהירה במכוניות יוקרה, מזג האוויר המדהים, המלונות היוקרתיים, האוכל והיין.
רינה ושי אולדק
מהנדסים
מסע מכוניות על באירופה טיול מושלם. אני חייב להודות שהציפיות היו גבוהות, אך הביצוע היה אף גבוה יותר ותכף תבינו למה.... מורן הצליח לגרום לשבעה אנשים זרים להרגיש תוך זמן קצר כחברי ילדות. זאת בזכות המקצועיות שלו שמלווה ביחסי אנוש מעולים וידע אדיר במכוניות ומסלולים. אין ספק שאחזור לעשות מסע נוסף.
גיל חיון
מנהל מחסנים
חמישה ימים חלומיים של חיבור לנופים עוצרי נשימה בהרי האלפים והדולמיטים שרואים רק בסרטים, אטרקציות מפתיעות ומהנות במיוחד ומלונות מפנקים, אוכל טוב ורכבים מעולם אחר לנהיגה חוויתית ועוצמתית במיוחד בכל רכב ורכב, מה צריך יותר מזה? ממליץ בחום לכל אוהבי הטיולים והרכבים בפרט. ממתין לטיול הבא...
אבי חורי
קבלן אזרחי

צור קשראנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם