כיף של פעם בחיים!

חלום…..דמיינו לעצמכם….. לקום בבוקר במלון אלפיני מפנק, בפוך רך, ליהנות מארוחת בוקר מעולה, עם מיטב הגבינות והאומלטים . לצאת לרכבים המדהימים שמחכים רק לכם….. מאות מהנדסים שקדו על תכנונם ובנייתם של רכבים אלו ועכשיו אתם יכולים ליהנות מפירות העשייה הזו, בלחיצת כפתור קטנה, שרותמת עדר סוסים שעומדים לטובתכם. מדהים!

1,100 ק"מ ב5 ימים

נהיגה בכל הרכבים

4 שניות ל100קמ"ש

500 כ"ס

מלונות יוקרה

2 ברכב

3
אודות-הרים
1

נופים ומקומות

נופים מהיפים בעולם. מעברי הרים , נופים מושלגים והרבה ירוק בעיניים- זו החוויה! חווית הטבע היא חוויה מתגמלת ומשלימה לחווית הנהיגה. כשמגיעים לפסגות ההרים בשוויץ, איטליה ואוסטריה מקבלים מנת אוויר צח ומראות מהפנטים. הנסיעה דרך רכס דולומיטים -שמהווה אתר מורשת עולמי של UNESCO, מפגישה אותנו עם לוחות אבן ושיש עצומים טבולים בהמון ירוק.

בתי מלון

בתי מלון מפנקים באלפים, אין דרך טובה מזאת, בכדי לתאר את החוויה. החל ממלון הניצב על אגם ועד מלון הניצב ביער, בחירת המלונות (ברמת 4 כוכבים לפחות) נעשתה בקפידה לקבלת אירוח מושלם. המאכלים, האירוח, החדר והספא (הקיים בחלק מהמלונות) מעניקים חוויה יוצאת דופן. כיף גדול להחנות את הרכבים בפאתי המלונות ולהיכנס לערב שלם שכולו קולינריה ואירוח יוצא דופן.

2 (1)
3 (1)
1 (2)

מסלול

גרמניה

מולדת רכבי העל של חלק מרכבי המסע, היציאה למסע היא ממינכן שבשטחה נמצא המשרדים ומפעלי חברת BMW. ביום הראשון והאחרון נעבור בגרמניה ונחווה את הכפרים המיוחדים, האוכל הבווארי וכן את חווית הנסיעה ב- Autobahn.

אוסטריה

בה נלון את הלילה הראשון והאחרון שלנו . נחווה את מעבר הגרוסגלוקנר שהינו ההר הגבוה ביותר באוסטריה, בו נפגוש לראשונה במסע, את חווית הנהיגה במעבר הרים.
האוכל הטירולי והנופים במדינה זו הינם מהמשובחים בעולם.

איטליה

בה נפגוש את מעבר ההרים שהוכתר ע"י TOP GEAR, ככביש הנהיגה הטוב בעולם- מעבר ה-STELVIO ואין דרך טובה מלחוות אותו מאשר ברכבים מדהימים שבהם ננהג. נופי הדולמיטים, שמהווים אתר מורשת של UNESCO, מציגים בפנינו נופים מהיפים בעולם.

שוויץ

מיוחדת ומהווה פנינה של ממש בטיול, בזכות מספר מעברי הרים המקסימים שבהם נעבור והנוף השוויצרי המפורסם של אגמים ושלג עד בפסגות ההרים. נלון בעיירה שוויצרית טיפוסית ונטעם מהקפה והעוגות המקומיות.

רכבים

רכבי על חדישים, מהפסגה המוטורית העולמית

עיצוב פנימי וחיצוני מדהים ויכולות האצה ואחיזת כביש מופלאות – חלום של נהיגה

צור קשראנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם